Kaymakamımız Sayın Cüneyt CANER, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehit yakınları ile gazi ve ailelerinin onuruna yemek verdi.

Buradaki etkinliğe; Kaymakamımız Sayın Cüneyt CANER, Ekinözü Belediye Başkanı Sayın Nursi ÇELEGEN, Ekinözü ilçe Jandarma Komutanı Sayın Süleyman BALCI, Emniyet Amir V.Sayın Durdu GÜVERTİ, İlçe Müftüsü V.Sayın Nurullah BOZKURT, Şehit yakınları ile gaziler ve aileleri katıldı.

Konuklarına hitaben bir konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Cüneyt CANER; “ 15 Temmuz’un 1.Yıldönümünde şu an bütün Türkiye’de Şehit yakınları ile gazilerimizin aileleriyle bir araya geliyoruz. İnşallah bu güzel ortamlarda yapılan dualar kabul olurda bir daha bu ülkenin başına bu tür kara bulutlar çökmez, bu tür ihanet ve belalar gelmez. 15 Temmuz’un en önemli özelliklerinden birisi, bu ihanet kalkışmasının karşısında kanıyla canıyla vatanını kurtarmak için çaba gösteren destan yazan  kahramanları unutmamak ve unutturmamaktır. Tüm şehit yakınları ve gazilerimizin derdi derdimizdir.Bu bağlamda bizler de birer şehit ve gazi yakınlarıyız. Bunun bilinmesini istiyoruz” dedi.