Kaymakamlığımız tarafından Şehit Aileleri ve Gaziler için iftar programı düzenlenmiştir. Düzenlenen programa Kaymakamımız Sayın Fatih SAYAR, Belediye Başkanı Sayın Bilal EKER, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Mehmet ÇİL, Emniyet Amir V. Sayın Mehmet PEKMEZ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Sadettin ALKAYA  Şehit Aileleri, Gaziler ve Daire Amirleri katıldı.  
       Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen programa katılan şehit aileleri ve gaziler, böyle anlamlı bir günde bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.
        İftar programında Kaymakamımız Sayın Fatih SAYAR şehit aileleri ile tek tek ilgilenirken, iftar yemeği vesilesi ile şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını, bu vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyeceğini belirterek, “Şehitlerin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmak devlet olarak en önemli görevlerimizdendir.” dedi.